Помилково натиснули не на ту кнопку: в Британії розлучили пару, яка перебувала у шлюбі 21 рік

13.06.2024   13:10    16

Юристи стверджують, що використовували портал «без інструкцій або повноважень свого клієнта», але онлайн-система працювала зі «звичною для неї швидкістю» і видала рішення про розлучення Вільямсів протягом 21 хвилини.

Адвокати лондонської фірми Vardags помилково подали заявку на розлучення пари, яка перебувала у шлюбі 21 рік, а суд відмовився скасовувати це рішення. Про це пише The Guardian.

Юристи мали намір подати заяву на розлучення для іншого клієнта, «але ненавмисно відкрили електронну справу «Вільямс проти Вільямса» і подали заяву на отримання остаточного рішення у цій справі».

Останні новини:  Добродушний пес подружився з ведмедем, який забрався на територію приватного будинку

Містер і місіс Вільямс, прожили у шлюбі 21 рік, а їх справа перебувала у цій же юридичній компанії через те, що вони все ще намагалася домовитися про фінансові домовленості щодо розлучення.

Адвокати фірми «Вардагс» стверджують, що використовували онлайн-портал «без інструкцій або повноважень свого клієнта», але онлайн-система працювала зі «звичною для неї швидкістю» і видала рішення про розлучення Вільямсів протягом 21 хвилини.

Адвокати усвідомили свою помилку через два дні і звернулися до Високого суду з проханням скасувати остаточне рішення про розлучення. Вони пояснили помилку тим, що хтось у «Вардагсі» натиснув не ту кнопку, і стверджували, що оскільки остаточний наказ був поданий помилково, він має бути скасований.

Останні новини:  Сором'язлива панда підкорила YouTube (ВІДЕО)

Але суд відхилив заяву.

«Існує сильний публічно-правовий інтерес у повазі до визначеності та остаточності, які випливають з остаточного рішення про розлучення, і підтримці статус-кво, який воно встановило», — йдеться у рішенні судді.

Він додав, що необхідно виправити враження про те, що онлайн-портал розлучень «винесе остаточне рішення про розлучення, якщо хтось не бажає розлучатися, просто «натиснувши не ту кнопку».

Останні новини:  В’єтнамська білка побачила паперову купюру найбільшого номіналу і вирішила забрати її собі

«Коли на помилку звертає увагу суд, і всі визнають, що помилка була допущена, очевидно, що вона має бути виправлена… Це означає, що поки що наше законодавство говорить, що вас можуть розлучити через помилку, допущену в онлайн-системі. І це просто неправильно, нерозумно, несправедливо», — обурились рішенням суду у юридичній фірмі, яка припустилась помилки.