Медики назвали чай, який захищає від смертельних захворювань

11.06.2024   12:00    956

Незважаючи на те, що тривалість життя в деякій мірі залежить від випадку, можна вжити заходів, які захистять організм від потенційних загроз. Медики відзначають, що передбачити всі ризики неможливо, проте знизити шанси на передчасну смерть цілком реально. Це твердження особливо вірно щодо хронічних захворювань, які найбільше загрожують довголіттю.

Поставленої мети можна домогтися в першу чергу за допомогою правильного харчування. Фахівці підкреслюють, що панацеї від смертельних захворювань поки немає, але деякі продукти показали себе багатообіцяючими в цій області.

Останні новини:  Чому корисно щодня з’їдати по одному банану: 5 причин

Одним з них є чай з кропиви. Цей напій готується з сушеного листя рослини і містить велику кількість поліфенолів, що грають вирішальну роль в профілактиці та лікуванні захворювань, пов’язаних із запаленням, – діабет, хвороби серця і рак. Зокрема, кропива продемонструвала відмінний ефект при лікуванні раку простати і грудей.

Останні новини:  Заняття спортом допоможуть зменшити ризик деменції

Також з’ясувалося, що рослина містить потужні антиоксиданти, що захищають організм від старіння і пошкодження клітин. Більш того, кропива показала себе як багатообіцяючий засіб в боротьбі з діабетом. Виявилося, що вона здатна значно знизити рівень глюкози в крові і поліпшити вироблення інсуліну.