Чому на горіхах зʼявляється пліснява і як це виправити

11.06.2024   07:40    202

Під час зберігання продуктів, зокрема горіхів, у погребі може зʼявитися пліснява. Щоб виправити це – слід дотримуватися відповідних рекомендацій.

Боротьба з пліснявою на горіхах в погребі вимагає дотримання кількох важливих кроків. Перш за все, ретельно приберіть погріб, видаливши всі залишки старих продуктів, сміття та інші потенційні джерела плісняви. Вимийте стіни і полиці розчином води з миючим засобом або розчином відбілювача (1 частина відбілювача на 10 частин води) чи оцту (1 частина оцту на 1 частину води). Після очищення добре просушіть погріб, адже волога сприяє розвитку плісняви.

Останні новини:  Як заощаджувати воду, не позбавляючи себе комфорту: 4 прості поради

Забезпечте хорошу вентиляцію в погребі, встановивши вентиляційні отвори або використовуючи вентилятори для циркуляції повітря. Використовуйте осушувачі повітря, якщо рівень вологості залишається високим, або розмістіть абсорбуючі матеріали, такі як мішки з кремнеземом чи активованим вугіллям. Перед зберіганням ретельно огляньте горіхи і видаліть пошкоджені, запліснявілі або підозрілі екземпляри. Обов’язково добре просушіть горіхи, розклавши їх в один шар на відкритому повітрі або в провітрюваному приміщенні протягом кількох днів.

Останні новини:  4 правила миття голови і як їх дотримання відобразиться на якості волосся і шкіри голови
Чому на горіхах зʼявляється пліснява і як це виправити

Зберігайте горіхи в дихаючих мішках або сітчастих мішках для забезпечення циркуляції повітря, уникаючи пластикових контейнерів. Розмістіть мішки з горіхами на піддонах або полицях, щоб забезпечити хорошу циркуляцію повітря навколо них. Регулярно перевіряйте стан горіхів і приміщення, негайно вживаючи заходів при виявленні ознак плісняви.

Підтримуйте чистоту і порядок у погребі, регулярно очищуючи стіни і полиці від пилу і бруду. Підтримуйте стабільну температуру в погребі, оптимально в межах 10-15°C. Якщо ви плануєте зберігати горіхи протягом тривалого часу, можна заморозити їх після сушіння для збереження свіжості і запобігання розвитку плісняви.

noviydoctor.com

Останні новини:  Названо 5 основних помилок під час прання кросівок у машинці