ЗСУ підтвердили зменшення дефіциту снарядів - Reuters

22.05.2024   13:01    327
ЗСУ підтвердили зменшення дефіциту снарядів - Reuters

Фото: Getty Images

Командир артилерійського підрозділу бригади переконаний, що снаряди не закінчаться, бо всі розуміють важливість утримання оборони

Українські військові, що перебувають на півночі Харківщини зазначають, що тут «гарячіше» ніж під Бахмутом.

Українські артилеристи підтвердили зменшення дефіциту снарядів під час боїв у Харківській області після відновлення військової допомоги від США. Водночас вони також констатують вищу інтенсивність боїв на півночі регіону, порівняно з операцією поблизу Бахмута в 2023 році. Про це повідомляє Reuters в середу, 22 травня.

Останні новини:  Українські пілоти завершили навчання на F-16

«Це 24/7, їхня піхота продовжує прибувати, ми продовжуємо відбивати їхні атаки. Принаймні, намагаємося. Коли це можливо, ми їх знищуємо», — сказав один з навідників гаубиці 92-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Він раніше перебував у районі Бахмута, а тепер їхній підрозділ перемістили у Харківську область

«Тут набагато «гарячіше». Там у нас не було снарядів, а тут хоч снаряди є, їх почали завозити. Є чим працювати, є чим воювати», — додав військовослужбовець.

Останні новини:  В ЗСУ розповіли про 100-відсоткову точність ЗРК IRIS-T

Командир артилерійського підрозділу бригади переконаний, що снаряди не закінчаться, адже всі розуміють важливість утримання оборони.

«Так, ми будемо отримувати боєприпаси, бо ми протистоїмо великому і серйозному угрупованню ворога. Якщо ми тепер продемонструємо, що здатні в такій екстремальній ситуації зупинити широкомасштабний наступ ворога на Харків і Харківську область, то ворог не наважиться навіть думати про наступ на Київ, Чернігів, Суми чи Полтавщину», — підкреслив він.

Останні новини:  У ВМС України пояснили, як знищення Кримського мосту вплине на хід війни


korrespondent.net