Як домогтися ефекту скляної шкіри, як у кореянок, за 5 кроків

28.05.2024   17:00    437

Жодної “декоративки” вам не знадобиться: сяйво обличчя ґрунтується насамперед на догляді. Ваша шкіра має нагадувати напівпрозоре скло не завдяки хайлайтерам, а завдяки чистоті, зволоженості та гладкості, пояснює доктор медицини, дерматокосметолог Клер Чанг.

Думаєте, це неможливо? Проте експерти впевнені, що будь-яка дівчина може стати володаркою скляної шкіри — для цього достатньо дотримуватись багатоступеневого підходу, який є популярним у Кореї. Ось які кроки він охоплює.

Подвійне очищення

Для вмивання треба спочатку використовувати олійний засіб, що видаляє бруд і себум, а потім — м’який гель на водній основі. Автор книги «Корейські секрети краси» Шарлотта Чо радить звертати увагу на pH — він має бути таким, щоб «умивальниця» не знижувала бар’єрні властивості шкіри.

Останні новини:  Як зекономити на використанні бойлеру вдома

Відлущування

Хочете гладку шкіру? Тоді вам треба регулярно видаляти шар відмерлих клітин — саме вони, за словами Чо, роблять колір обличчя тьмяним і заважають проникати доглядовим продуктам у дерму. Пілінг слід робити один-два рази на тиждень: Чо радить вибирати хімічний засіб, який не вимагає ручного скрабування.

Тонік

Тонік підтримує pH вашої шкіри — просто змочіть ним диск і протріть ним обличчя.

Тканинна маска

Цей крок можна пропустити, якщо маєте мало часу. Однак якщо ви маєте зайві 10 хвилин, то використовуйте тричі на тиждень тканинну маску, щоб як слід зволожити шкіру.

Есенція

Читайте також:  Ці кілька способів допоможуть вам навчитися користуватися сухим шампунем по-новому

Не плутайте її з тоніком! Есенція схожа на нього за текстурою, але націлена на освітлення, зволоження та живлення шкіри, а не відновлення її pH. Наносити есенцію Чо радить руками, а не за допомогою ватяних дисків.

Останні новини:  Найкращі дихаючі тканини, одяг з яких варто носити влітку

Сироватка

Цей крок теж можна ігнорувати, обійшовшись лише есенцією, але лише у випадку, якщо вам не треба боротися з якимись проблемами. У сироватках містяться концентровані інгредієнти, які призначені для усунення конкретних недоліків — наприклад, дрібних зморшок, пояснює Чо.
Зволожувальний крем

Це найважливіший крок у схемі. Як пояснює доктор Чанг, вибір засобу залежить від індивідуальних особливостей шкіри — наприклад, володаркам сухої підійдуть густі креми, для жирної краще використовувати легкі гелі.

Останні новини:  Як зробити ручне прання речей влітку більш ефективним

Крем для очей

Шкіра навколо очей надзвичайно ніжна та тонка, тому саме на ній насамперед з’являються ознаки старіння. Чо радить вибирати для цих областей засоби, які містять поживні та зволожуючі інгредієнти.

Олія для обличчя

Олії є не стільки зволожувачами, скільки пом’якшувальними засобами, що створюють бар’єр, що не дозволяє волозі залишити шкіру. Наносити їх, пояснює доктор Чанг, треба наприкінці.

SPF

Якщо ви займаєтеся процедурами догляду перед сном, то можете закінчити їх на олії. Однак якщо вам доведеться вийти на вулицю, то не забудьте про сонцезахисний крем — він не дозволить ультрафіолету пошкодити вашу шкіру і постаріти її раніше.