Вертоліт із президентом Ірану потрапив в аварію

19.05.2024   21:41    380
Вертоліт із президентом Ірану потрапив в аварію

Фото: Getty Images

Через санкції в Ірані проблеми з авіацією

Державне телебачення повідомило, що інцидент стався поблизу міста Джольфа, що на кордоні з Азербайджаном, приблизно за 600 км на північний захід від столиці Ірану Тегерана.

Гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі зазнав «жорсткої посадки» в неділю, повідомляє іранське державне телебачення

Останні новини:  ЄС готовий завдати удару судноплавному гіганту Кремля

Раїсі здійснював поїздку в іранській провінції Східний Азербайджан. Інцидент стався поблизу міста Джольфа, що на кордоні з Азербайджаном, приблизно за 600 км на північний захід від столиці Ірану Тегерана.

За даними державного телебачення, рятувальники намагалися дістатися до місця події, але їм завадили погані погодні умови в цьому районі. Повідомлялося про сильний дощ з вітром.

Останні новини:  Нідерланди закуплять Україні безпілотників на €60 млн

Раїсі перебував в Азербайджані у неділю зранку, де разом з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим урочисто відкрив дамбу. Ця дамба є третьою, яку обидві країни побудували на річці Арас.

Іран використовує в країні різні види вертольотів, але міжнародні санкції ускладнюють отримання запчастин для них. Його військово-повітряний флот також значною мірою сформований ще до Ісламської революції 1979 року.

Останні новини:  Вірменія вийде з військового союзу з Росією через розкол із Путіним, – Politico

korrespondent.net