В РФ пропонують виключити Талібан зі списку заборонених організацій

27.05.2024   20:31    326
В РФ пропонують виключити Талібан зі списку заборонених організацій

Фото: МЗС Росії

Очільник МЗС РФ Сергій Лавров з представниками Талібану

Російські урядовці також повідомляють, що афганці зацікавлені у продовженні розширення співробітництва із закупівлі нафтопродуктів у Росії

МЗС і мінюст Росії доповіли хазяїну Кремля Володимиру Путіну, що заборонений в РФ рух Талібан «можна виключити зі списку заборонених організацій». Про це повідомляє російське пропагандистське інформагентство ТАРС (ТАСС) з посиланням на директора другого департаменту Азії МЗС РФ Заміра Кабулова.

Останні новини:  Москва готова до діалогу з Вашингтоном щодо війни рф в Україні

МЗС РФ «позитивно» оцінило виключення «Талібану» зі списку заборонених організацій, ба більше — назвали його «обов’язковим».

«Без цього про визнання говорити буде передчасно. Тому це питання продовжує опрацьовуватися. Усі міркування доповіли вищому керівництву Росії. Чекаємо на прийняття рішення», — заявив чиновник.

Кабулов додав, що Росія виявила бажання бачити талібів серед учасників Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Останні новини:  У Росії ввели "драконівські" заходи для охорони Путіна: ЗМІ знайшли секретну лабораторію

За його словами, «афганці зацікавлені у продовженні розширення співробітництва із закупівлі нафтопродуктів у Росії та інших товарів підвищеного попиту».

«Звичайно, перспективно можна буде поговорити про використання транзитних можливостей Афганістану для розширення товарообігу з широким регіоном», — запевняє посадовець.


Зазначимо, що в середині серпня 2021 року таліби під час стрімкого наступу взяли під контроль усю територію Афганістану, без бою захопивши столицю та найбільше місто країни Кабул.

Країни Заходу не визнають Талібан законним урядом Афганістану. Рада Безпеки ООН включила «Талібан» до списку терористичних організацій у 2003 році.


korrespondent.net

Останні новини:  В Росії ракета ударила по військовій частині, є поранені - ЗМІ