Найнеочевидніша причина неприємного запаху на кухні

20.05.2024   17:40    221

Коли справа доходить до прибирання кухні, у вас, швидше за все, вже є план дій, щоб усі поверхні, прилади, шафи та закутки залишалися чистими. У міру того, як масло, розливи та інші забруднення накопичуються, вони можуть покрити все, від ваших стільниць до стелі, що може призвести до того, що ваша кухня утримуватиме запахи від попередніх прийомів їжі.

ОДНЕ МІСЦЕ НА ВАШІЙ КУХНІ, ЯКЕ ВИ НІКОЛИ НЕ ДУМАЛИ МИТИ

Поки лампочка не згасне, більшість домовласників забувають про те, наскільки корисні ці маленькі речі. Однак якщо ви не чистите лампочки регулярно, на їх поверхні може накопичуватися жир, олії та залишки їжі.

Останні новини:  Ці вчинки характерні для чоловіків, які шалено закохані у свою обраницю

Залежно від того, що ви готуєте, масло та жир можуть перетворитися на пару, що призведе до утворення липких залишків на поверхнях, включаючи ваші світильники та лампочки. Лампочки випромінюють невелику кількість тепла, і щоразу, коли вони вмикаються, мастило нагрівається і видає запах.

ЯК ПОЧИСТИТИ СВІТИЛЬНИКИ

  • Може знадобитися сходи або табурет, але чистити світильник відносно просто, і все, що вам дійсно потрібно, це стерти надлишки олії та пилу сухою тканиною. Перед чищенням важливо переконатися, що вони вимкнені, і дати їм охолонути, перш ніж торкатися їх.
  • Візьміть чистий сухий рушник або серветку з мікрофібри і кілька разів протріть ним всю поверхню скла. Спробуйте перевірити наявність стійких жирних плям після кількох протирань навколо лампочки.
  • Вода та волога можуть пошкодити деякі лампочки або світильник, тому найбезпечнішим варіантом буде обробка сухою тканиною.
  • Однак якщо ви не можете видалити засохлий бруд або масло, ви завжди можете вийняти лампочку зі світильника, а потім протерти проблемні місця вологою тканиною.
Останні новини:  Лайфхаки і поради, які вирішують 6 поширених проблем в організації кухні