Мелоні відповіла на заклик Столтенберга дозволити удари по Росії

27.05.2024   17:25    354

Прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні заявила, що НАТО має бути обачним у питанні скасування заборони на удари західною зброєю по території Росії.

Вона прокоментувала нещодавній заклик генсекретаря Північноатлантичного Альянсу в ефірі телеканалу Rai 3. “Я не знаю, чому Столтенберг так говорить. Ми повинні бути дуже обачними. Я згодна, що НАТО має зберігати свою твердість і не подавати ознак того, що поступається”, – цитує її Ansa.

Останні новини:  Каволі вважає, що РФ погрожуватиме НАТО роками

Водночас зараз є багато сумнівних заяв, додала Мелоні. “Я згадую Макрона. Я раджу більше обачності. Важливо, щоб НАТО продовжувало підтримувати Україну для досягнення миру”, – сказала прем’єр.

Удари по території Росії: що сказав Столтенберг

Як відомо, російська загарбницька армія почувається відносно “вільно” на своїй території, оскільки знає про заборону бити західною зброєю по їхніх позиціях.

Офіційно більшість країн не дозволяє використовувати їхню зброю для цього. Однак днями генеральний секретар НАТО заявив, що цю заборону слід скасувати. Столтенберг підкреслив, що це заважає Україні оборонятися.

Останні новини:  Японія вперше запровадила санкції проти китайських компаній за підтримку війни РФ проти України

Його слова засудила низка італійських політиків. За їхніми словам, це призведе лише до ядерної ескалації та світової війни.


uapress.kyiv.ua