Дівчина зробила татуювання зі змістом, над яким почали сміятися люди (фото)

19.05.2024   15:30    313

Помилка татуювальника викликала ажіотаж серед користувачів соцмереж. Багато людей були просто приголомшені побаченим і не могли перестати жартувати та сміятися.

Одна жінка здобула широку популярність у соцмережах після того, як зробила татуювання зі змістом на спині, але люди почали сміятися, помітивши орфографічну помилку в тексті малюнка. Світлиною поділився користувач із ніком Goodthrust_8 на популярному форумі Reddit.

Останні новини:  Відео про бегемота, який дуже полюбляє ласувати кавунами

Татуювальник припустився суттєвої орфографічної помилки в цитаті, яка свідчила: «Залишайтеся сильними — що б не трапилося». Майстер неправильно написав слово Wath (What). Зображення малюнка на спині жінки було опубліковано на Reddit із жартівливим підписом: «Wath in the wordl».

Цей промах викликав обговорення серед сотень людей, які не можуть зрозуміти, як могла статися така помилка. Багато хто був просто приголомшений побаченим і не міг перестати жартувати й сміятися.

Останні новини:  Маленький опосум, пливучи проти течії, продемонстрував, що таке стійкість та наполегливість
Невдале татуювання на спині, тату з помилкою, помилка татуювальника, тату зі змістом, цитата, малюнок, орфографічна помилка Fullscreen
Майстер неправильно написав слово Wath (What)
Фото: Reddit

Одні назвали це «дивною помилкою», інші не могли зрозуміти, у чому річ.
«Це має бути іронією», «Зачекайте, дозвольте мені запропонувати іншу точку зору. Перечитайте повідомлення. Можливо, це було зроблено навмисно і з часткою гумору?», «Я вважаю за краще вірити, що це було зроблено навмисно, хоча і безглуздо», «Помилку вбік, я не розумію, навіщо татуювати на тілі найнуднішу, загальну фразу. Я навіть не можу назвати це «висловлюванням»; це просто плоске, невизначено позитивне твердження», — писали вони.

Останні новини:  Студентка австралійського університету похвалилася дивовижною зустріччю під час лекції