Австралійський дайвер подружився з акулою

19.05.2024   23:40    1090

Колись австралійський дайвер познайомився з акулою, яка пізніше виросла у нього на очах і звикла до нього. Тепер під час кожного занурення ця акула впізнає чоловіка і вимагає у нього обнімань.

Дайвер на ім’я рік Андерсон (Rick Anderson) живе в Новому Південному Уельсі в Австралії, і часто занурюється під воду, щоб досліджувати океанське життя. За час його дайверської діяльності у нього з’явився кращий друг-акула.

Австралійська бичача акула довжиною 1,8 метра вже кілька років “зустрічає” Ріка під час запливів. “Я вперше побачив її близько семи років тому, коли вона була ще маленькою. Щоб не злякати її, я обережно підплив до неї і погладив. Я навіть розмовляв з нею заспокійливим голосом”, — розповідає чоловік.

Останні новини:  Реакція чарівного шпіца на маленьку порцію корму попала на відео

З того дня акула щоразу підпливала до Ріка і неначе випрошувала погладити її. Акула звикла до чоловіка, і росла буквально у нього на очах. Нічого не змінилося, коли вона виросла повністю — вона також впізнавала Ріка і підпливала до нього.

“Коли я розповідаю це іншим дайверам, вони мені не вірять. Я жодного разу не годував її та інших морських мешканців, з якими зустрічаюся. Я поводюся з ними, як з вихованцями”, — говорить Рік.

Рік вже близько 30 років займається дайвінгом — це його улюблене хобі. Своєю історією він хоче розвіяти негативні помилки про акул: “найбільша помилка про акул полягає в тому, що всі вони — безмозкі вбивці, які тільки й чекають, щоб з’їсти людину у воді. Але це не так”, — говорить Рік.

Останні новини:  В китайському зоопарку панда потоваришувала з вороною

Австралійські бичачі акули мешкають в прибережних водах Австралії. Вони зустрічаються на континентальному шельфі не глибше 100 м (максимальна глибина 275 м). Ці акули не становлять небезпеки для людини, але здатні куснути докучливих дайверів. Відносини цієї акули з Ріком — воістину унікальні!