5 лайфхак, які роблять волосся густіше

28.05.2024   20:20    215

Сучасні засоби і пара лайфхаків легко додадуть вашим локонам бажаний обсяг. Складного нічого немає, а результат вам точно сподобається!

Не розчісуйте волосся під час сушіння феном

Щоб волосся знайшло обсяг, нахиліться вперед, перекиньте всю копицю і висушіть феном без використання гребінця. Гребінець або брашинг зроблять волосся більш прямими і рідкими. Нехай пасма самі візьмуть форму, яка вийде під час сушіння. Коли ви перекинете волосся назад, ви здивуєтеся отриманому результату. Ще один секрет: в кінці сушки обов’язково включіть холодне повітря і досушіть саме з ним.

Останні новини:  Як зробити рідину для фумігатора власноруч

Змініть звичний проділ

Завжди носите проділ посередині і заправляєте передні пасма за вуха? Звідки тут взятися? Перекиньте волосся набік і залиште вільно спадати на обличчя. І час від часу міняйте сторону проділу, перекидаючи волосся, — так воно буде тримати обсяг на маківці і виглядати гуще.

Використовуйте потаємну шпильку

Спробуйте закріпити маленьку шпильку — крабик під хвостом на потилиці. Він підніме гумку і створить відчуття більш об’ємною зачіски.

Нанесіть мус для укладання або спрей-обсяг

Останні новини:  Дешевий засіб проти прилипання одягу до тіла влітку

Не бійтеся, що волосся стане липкими і несвіжими на вигляд. Муси, якими ми користувалися в 90-е, давно пропали з полиць. Зараз ці засоби мають дуже легку текстуру. Нанесіть невелику кількість мусу від коренів на всю довжину і висушіть феном. Без гребінця, звичайно ж. Ви отримаєте класний обсяг, який ще й протримається довго. Якщо треба все зробити швидко — це спрей, його наносять прямо на корені сухого волосся.

Останні новини:  Косметологи назвали 5 б’юті-засобів, яким місце в смітнику

Поміняйте місцями шампунь і бальзам

Спробуйте вимити голову у зворотному порядку. На вологе волосся спочатку нанесіть бальзам або кондиціонер, витримайте належний час, а потім вже помийте голову шампунем. Це теж збільшить обсяг і додасть волоссю легкість. А якщо в цей момент коріння ще не встигло забруднитися, взагалі обмежтеся одним бальзамом. Така техніка миття називається ковошинг, і вона теж надає бажаний обсяг.