Жінки, які вміють стежити за собою — більш успішні

17.04.2024   02:51    347

Беріться за туш, дівчата!

У нас, жінок, все набагато складніше, коли справа стосується адаптації в діловому світі. Тільки через жіночу стать, наші зарплати нижчі: згідно з даними Міжнародної організації праці (МОП), в Мексиці жінки заробляють на 15-20% менше, ніж чоловіки, хоча обидва працюють однаково, і ця різниця зростає до 40%, коли мова йде про жінок на керівних посадах.


Ну, тепер все стає ще складніше

Останні новини:  Погані стосунки: три ознаки, що начальство вас не цінує

Нещодавнє дослідження соціологів Жаклін Вонг із Чиказького університету і Ендрю Пеннера з Каліфорнійського університету показує, що привабливі жінки отримують на 20% більше доходу, ніж «звичайні» жінки.

Таким чином, на жаль, час, який ви витрачаєте на вдосконалення своїх стрілок на очах вранці, тісно пов’язаний з тим, чи ви отримаєте підвищення (чи ні), навіть якщо це не має ніякого відношення до вашої інтелектуальної / фізичної здатності виконувати свою роботу.Численні дослідження в минулому також показали, що люди, які вважаються привабливими, мають кілька життєвих переваг

Останні новини:  Вчені з’ясували, чи втрачає оливкова олія свої властивості під час смаження

У школах привабливі люди, як правило, більш популярні і отримують більш високі оцінки.

У судах вони отримують більш короткі терміни і навіть раніше залишають в’язницю, як у випадку з колишнім засудженим Джеремі Міксом, «найкрасивішим злочинцем Америки».Чому це відбувається?

Дослідники вважають, що привабливі люди вважаються більш розумними, більш надійними і здатними до співпраці і, як правило, сприймаються краще, оскільки підсвідомо ми думаємо, що, якщо людина виглядає привабливо, до неї варто добре ставитися (якими б особистими якостями вона не була би наділена).

Останні новини:  Чай або кава: вчені вибрали кращий ранковий напій

Звичайно, для чоловіків час і зусилля, які вони вкладають у своє особисте життя, надає мінімальний вплив на їх заробітну плату, згідно з результатами дослідження, проведеного Вонг і Пеннером.


zhenskiy.kyiv.ua