Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС (Фото)

20.04.2024   21:10    563

Після нещодавньої хвилі російських атак енергосистема України знову опинилася під загрозою. Щоб допомогти українському народу, ЄС знайшов і доставив потужний трансформатор, який допоможе відновити пошкоджене електропостачання для понад 500 000 українців. Цей трансформатор віддала Україні Літвія. Але доправити такий вантаж – це була ціла спецоперація, пише autoconsulting.com.ua.

Для транспортування величезного трансформатора, вагою більше 200 тон, який є негабаритним вантажем були задіяні різних спецвантажівки і трали. І не все виходило з першої спроби.

Останні новини:  У Чернігові злодії підірвали банк, щоб викрасти понад 5 млн грн. Після невдалого пограбування їх затримала поліція

Крім того, висота трансформатора теж значно виходить за габарити звичайних вантажівок. У підсумку, для транспортування знадобився трал з 25 вісями та спеціальний 5-вісьний баластний тягач. Довжина цього транспортного засобу теж була надзвичайна, що потребувало точного розрахунку маршрутів, врахування радіусів повороту, тощо.

Дякуємо Латвії і ЄС за допомогу. Бо навіть транспортування такого трансформатору – це надзвичайно складне завдання.

Останні новини:  Діти-українці за кордоном зможуть безкоштовне оформити паспорт


mmr.net.ua