В США вимагають відставки Спікера Джонсона - WSJ

17.04.2024   13:00    345
В США вимагають відставки Спікера Джонсона - WSJ

Фото: Getty Images

Спікер Палати представників США Майк Джонсон

Джонсон перебуває під сильним тиском з боку Білого дому та багатьох законодавців, які вимагають ухвалити рішення про фінансування України.

Республіканець Томас Массі, гострий критик подальшої допомоги Україні, заявив, що він приєднається до конгресменки-республіканки Марджорі Тейлор Грін у її клопотанні про відставку спікера Палати представників Майка Джонсона з посади. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомив The Wall Street Journal.

Останні новини:  У катастрофі гелікоптера з президентом Ірану розбився росіянин

Як пише WSJ, Томас Массі переконаний, що Джонсон повинен дозволити Республіканській партії обрати нового лідера, а потім піти у відставку.

Вказується, що критику Спікера спричинили його зусилля ухвалити довгоочікуване фінансування для України, Ізраїлю та інших закордонних союзників.“Джонсон зараз намагається провести складний законопроект, що складається з чотирьох частин, через Палату представників до кінця тижня. Значною мірою він покладається на голоси демократів і при цьому хоче зберегти свою посаду”, – пише видання.

Останні новини:  У Польщі затримали трьох підозрюваних у диверсіях на користь РФ

Сам Джонсон заявив, що не піде у відставку, адже вважає себе спікером воєнного часу.

“Я не піду у відставку, і, на мою думку, це абсурдне уявлення, що хтось може внести пропозицію про відставку, коли ми просто намагаємося виконувати свою роботу. Нам потрібні тверді руки біля керма. Я вважаю себе спікером воєнного часу. Я не очікував, що цей шлях буде легким”, – відповів на закиди у свій бік сам Джонсон.Раніше у вівторок спікер Конгресу США Майк Джонсон оприлюднив свій план підтримки союзників. Він представивши чотири окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та інших пріоритетів національної безпеки. Раніше вони були об’єднані в один законопроєкт.

Останні новини:  Протести на заморській землі Франції: Макрон відвідає Нову Каледонію

Тим часом у Білому домі виступили проти розділення допомоги Ізраїлю та Україні.


korrespondent.net