Морський слон проплив 200 км і повернувся в канадське місто, з якого його вивезли (відео)

20.04.2024   17:03    1023

Морського слона на прізвисько Емерсон перевезли зі столиці Британської Колумбії та залишили далеко від людей. Але через шість днів він повернувся, водночас щодня пропливав по 34 км.

Морського слона на прізвисько Емерсон у кузові фургона перевезли зі столиці Британської Колумбії та залишили далеко від людей.

Однак у понеділок, 15 квітня, Департамент рибальства та океанів підтвердив, що дворічний морський слон пропливав приблизно 34 км на день, щоб повернутися до вод біля Вікторії. Лише через шість днів після того, як 5 квітня його перевезли на невідомий пляж на півночі острова Ванкувер.

Останні новини:  КНДР випустила ракету після анонсу запуску супутника: подробиці та відео

За словами Моргана Ван Кірка з Fisheries and Oceans Canada, який допоміг перевезти Емерсона, він був вкрай засмучений і спочатку вирішив, що тварина ніяк не могла повернутися назад.

Але так, це його будинок, і він дає нам про це знати, — пояснив Ван Кірк.

Останні новини:  У Балашисі Московської області впав дрон, — губернатор (відео)

Морський слон здобув популярність у місті Вікторія через те, що з’являвся в неочікуваних місцях: на квіткових клумбах, у міських парках і жвавих дорогах.

Попри популярність, присутність тварини була небезпечною, оскільки люди навколо неї поводяться ризиковано, наприклад, намагаються погладити та зробити селфі.