Мама-ведмедиця “насварила” ведмежа за його пустощі на ґанку, чим замилувала всіх матусь мережі, адже діти всі схожі

18.04.2024   23:40    2936

Важко знайти кращий будильник, ніж кілька ведмедів, які влаштували вечірку на вашому задньому дворі.

Саме це і сталося з мешканкою Північної Кароліни Самер Уолзер Вільямс, якій несподівано довелося приймати пару клишоногих непроханих гостей на своєму задньому дворі.


Але найсмішнішим у всьому цьому був цікавий маленький ведмедик, а точніше реакція його мами, яка, по всій видимості, вже втомилася від його витівок.

Історією незвичайної зустрічі з ведмедиками жінка поділилася на своїй сторінці в Facebook:

  • “Ми почули шум за вікном нашої спальні, який доносився з нашого ґанку. Коли я увімкнула світло, то побачила, що на передньому ґанку біля вхідних дверей стояло ведмежа», — розповіла Самер.
Останні новини:  На відео потрапив сурікат, що засинає за переглядом фільму

Для жінки, як для матері двох дітей, реакція мами-ведмедиці на свого норовливого малюка була повністю зрозумілою.При народженні, ведмежата важать близько 500 грамів, до періоду зрілості вони збільшують свою вагу більш ніж в 1000 разів!

  • “Я так її розумію. Це мій щоденний досвід спілкування з власними дітьми. Думаю, що саме це зробило відео таким чудовим. Це показує, що деякі аспекти виховання дітей однакові в людей і у тварин», — сказала вона.
Останні новини:  Видри у зоопарку продемонстрували мистецтво синхронного плавання (ВІДЕО)

Спочатку ведмедик з’явився на ґанку, де він поставив лапу на двері і став розглядати що відбувається всередині.Потім на арені з’явилася мама, яка тут же попрямувала до свого цікавого дитинчати.

Потім вона обережно відсунула його лапою назад, і засунувши його голову в свою пащу, обережно дала зрозуміти, що так робити не варто.

Останні новини:  Ілон Маск змінив зачіску і став мемом

Сподіваємося, малюк засвоїв урок, і буде триматися від людей подалі.

  • “Такі візити — просто нагадування про те, що ми є такими ж гостями в їхніх будинках, як і вони в наших», — закінчила Самер.

Відео, яке жінка зняла, стоячи за скляними дверима свого будинку: