Експерти проаналізували російські наземні дрони, які були знищені українськими безпілотниками

14.04.2024   13:23    345

Аналітики розповіли про бойові можливості та робочі деталі російських безпілотників «Кур’єр», які нещодавно був знищені українськими FPV-дронами. Інцидент зі знищенням двух безпілотних систем противника був зафіксований в кінці минулого місяця:

Тепер стали відомі всі аспекти цієї розробки окупантів.


Мова йде про безпілотник «Кур’єр», який розроблено для виконання широкого спектру військових завдань. Ця роботизована система призначена в першу чергу для вогневої підтримки та мінування, що дає змогу підтримувати наземні війська, надаючи вогневу міць і створюючи захисні або розривні мінні поля проти сил супротивника. Завдяки цим можливостям «Кур’єр» служить багатофункціональною платформою, здатною адаптуватися до складних вимог сучасної війни.

Останні новини:  Україна має приймати власні рішення щодо захисту – Ентоні Блінкен

Наземний дрон "Кур'єр"З точки зору технічних характеристик, «Кур’єр»  досить компактний, з розмірами 1400 мм на 1200 мм на 580 мм. Він важить приблизно 250 кілограмів і здатний розвивати швидкість до 35 км/год. Силова установка «Кур’єра» заснована на гусеничному механізмі, що працює від електродвигунів потужністю 6 кВт, що підвищує його маневреність і стабільність на складних поверхнях.

Важливим аспектом «Кур’єра» є озброєння. Він оснащений автоматичними гранатометами АГС-17 і АГС-30, кожен з яких здатний утримувати до 150 гранат, що забезпечує значну вогневу міць. Крім того, він включає кулемет НСВТ 12,7 з ємністю стрічки 250 пострілів і кулемет ПКТ 7,62, який може нести до 900 пострілів, забезпечуючи стійку вогневу підтримку під час тривалих боїв. Для протитанкових можливостей або завдань з підриву «Кур’єр» може розгортати гранати РПО, РПГ-7, РПГ-26 і РПГ-30 із загальною здатністю нести чотири такі види зброї.Наземний дрон "Кур'єр"

Однією з особливостей «Кур’єра» є його здатність мінувати за допомогою радянських протитанкових мінних загороджень ТМ-62 і ТМ-83. Він може розгортати до 8 мін за хвилину, що дозволяє укріплювати позиції або запобігати ефективному пересуванню противника. Термін експлуатації транспортного засобу становить від 12 до 72 годин, і ним можна дистанційно керувати на відстані від 3 до 10 кілометрів, залежно від робочого середовища та потреби в прихованому або прямому керуванні.

Останні новини:  В Україні планують провести перші аукціони з оренди агроземель

Крім того, «Кур’єр» оснащений системою радіоелектронного бою (РЕБ) потужністю 560 Вт, що розширює його здатність порушувати зв’язок і сенсорні системи противника, забезпечуючи таким чином не тільки безпосередню бойову підтримку, але й можливості ведення електронної боротьби.

У російсько-українській війні використання безпілотних наземних транспортних засобів (БПМ) є прикладом все більшої залежності від роботизованих систем для підвищення бойових можливостей та оперативної гнучкості.

Останні новини:  Клично відзвітував про завершення реконструкції популярного шляхопроводу (Фото)


wheel-news.com