InProject розкриває як IT-компанії можуть допомагати ЗСУ - Новини Ю

InProject розкриває як IT-компанії можуть допомагати ЗСУ

16.11.2023   22:23    277

Сьогодні українські IT-компанії, активно залучаються до допомоги Збройним Силам України (ЗСУ). Зокрема InProject постійно закуповує обладнання для ЗСУ: бронежилети, шоломи, приціли, тепловізори, квадрокоптери, дрони, супутникові телефони та рації​​​​. Співробітники компаній приєдналися до кіберармії, ініційованої Мінцифри, і здійснюють DDoS-атаки на цифрову інфраструктуру ворога та отримують доступ до персональних даних окупантів. За словами Богдана Мулика, СЕО InProject, підтримка ЗСУ є одним із ключових пріоритетів компанії, і цей принцип впроваджено на всіх етапах роботи з персоналом, партнерами та клієнтами.


Як саме допомагають ЗСУ в InProject?

Компанія InProject активно долучається до допомоги Збройним Силам України та постраждалим від війни, використовуючи різноманітні методи для залучення своїх співробітників:

 1. Створення внутрішнього фонду допомоги ЗСУ. InProject започаткувала фонд, де співробітники можуть донатити 1% від своєї зарплати, а компанія подвоює ці внески. Зараз багато співробітників відраховують 3-5%, а дехто – до 15%.
 2. Координація та оперативність. У компанії є спеціальний координатор, який займається обробкою запитів, закупівлею необхідних речей, та їх доставкою військовим.
 3. Благодійні аукціони. InProject організовує аукціони, де розігруються унікальні предмети, отримані від військових, з метою збору коштів для фонду.
 4. Гуманітарна допомога. InProject надає гуманітарну допомогу українцям, що постраждали від війни, зокрема жителям сіл Херсонщини, які потребують продуктів та засобів гігієни.
 5. Залучення керівництва. Топ менеджмент компанії активно бере участь у всіх благодійних ініціативах, надихаючи співробітників прикладом для власної участі.

Богдан Мулик, як CEO компанії InProject, активно залучається у благодійність і підтримку Збройних Сил України. Його ініціативи і особистий приклад мають важливе значення у формуванні корпоративної культури компанії та сприяють залученню співробітників до благодійних заходів. Він особисто ініціював створення внутрішнього фонду допомоги ЗСУ в InProject. Крім того, керівник активно бере участь у благодійних аукціонах та інших заходах, організованих компанією, підкреслюючи важливість корпоративної соціальної відповідальності. Його підхід до благодійності не лише допомагає ЗСУ та постраждалим від війни, але й формує позитивний образ компанії в суспільстві.

До яких доброчинних ініціатив можуть долучитися ІТ-компанії

IT-компанії мають унікальний потенціал і ресурси для долучення до різноманітних доброчинних ініціатив. Ось деякі приклади, як вони можуть використовувати свої компетенції та ресурси для надання допомоги:

 1. Розробка та підтримка додатків для кризових ситуацій. Розробка мобільних додатків або платформ, які можуть допомагати в кризових ситуаціях, наприклад, для збору та координації гуманітарної допомоги, пошуку зниклих людей, або надання інформації про безпечні зони та евакуаційні маршрути.
 2. Кібербезпека та захист даних. Надання послуг із кібербезпеки для благодійних організацій, громадських інституцій або інших учасників, які потребують захисту своїх систем і даних від кібератак.
 3. Освітні ініціативи та тренінги. Проведення освітніх програм і тренінгів з IT-навичок для молоді, внутрішньо переміщених осіб, або представників малозабезпечених груп населення.
 4. Програми з волонтерства. Організація внутрішніх програм волонтерства, де співробітники можуть використовувати свій робочий час для участі в доброчинних проектах або ініціативах.
 5. Партнерства з некомерційними організаціями. Налагодження партнерств з некомерційними організаціями для розробки та підтримки IT-рішень, які можуть допомагати у вирішенні соціальних проблем.
 6. Донорство та спонсорство. Пряме фінансове спонсорство або донорство до благодійних фондів і організацій, що підтримують важливі соціальні ініціативи.

Участь IT-компаній у доброчинних ініціативах та допомозі Збройним Силам України (ЗСУ) має величезне значення як з соціальної, так і з моральної точки зору. На прикладі різноманітних дій, від створення внутрішніх фондів до розробки спеціалізованого програмного забезпечення, IT-компанії демонструють, що їхня участь може мати конкретний, вимірний вплив на підтримку національної безпеки та допомогу постраждалим від війни.

Залучення до доброчинності також сприяє формуванню позитивного корпоративного іміджу, підвищує моральний дух всередині компанії і стимулює співробітників до активної участі в соціально важливих ініціативах. Крім того, це відображає високу соціальну відповідальність компанії, що є важливим фактором в сучасному бізнес-світі.

Особливо важливим є те, що така участь може бути не лише про фінансову підтримку, але й про інтелектуальний та технологічний внесок, що відкриває широкі можливості для інновацій та ефективного вирішення комплексних проблем. У підсумку, участь IT-компаній у доброчинних ініціативах та підтримка ЗСУ відіграють ключову роль у зміцненні обороноздатності країни та підтримці її громадян у важкі часи.