Софія Андрухович розлучається з чоловіком-поетом після 22 років шлюбу: без скандалів, лише з вдячністю

Сьогодні,   00:03    110


Відома українська письменниця Софія Андрухович та поет Андрій Бондар розлучаються після 22 років спільного життя.

Українська письменниця Софія Андрухович та поет-перекладач Андрій Бондар розлучаються після 22 років спільного життя.

Про зміни в особистому житті повідомив саме чоловік. На своїй сторінці у Facebook Бондар опублікував щемливу заяву, в якій зазначив, що їхня багаторічна історія добігла кінця. Згодом співавторство допису прийняла й Софія, чим підтвердила цей факт. Причин розлучення Андрій Бондар не назвав. Попри це обидва дали зрозуміти, що їхнє рішення було ухвалене без гучних скандалів і лише з вдячністю.

«22 роки нашого спільного життя з Софією Андрухович добігли кінця. Цей факт обом непросто було прийняти, але з ним треба далі жити. Це були захопливі й дуже цікаві 22 роки. Ціла епоха. Але тепер кожен з нас піде своїм шляхом. Із вдячністю і теплотою», – написав поет.

Подружжя прожило разом понад два десятиліття. У шлюбі вони виховують доньку Варвару, яка народилася 2008 року.

Останні новини:  «Ледве ходить, тільки під ручку»: у актора-путініста Едуарда Радзюкевича, серйозні проблеми зі здоров'ям

Софія Андрухович з донькою та ексчоловіком. Фото: 24 канал

До слова, Софія Андрухович є однією з найвідоміших сучасних українських письменниць. Її роман «Фелікс Австрія» став переможцем премії «Книга року BBC», а твори «Амадока» та «Катананхе» здобули широке визнання як в Україні, так і за кордоном.

Читати по темі



blik.ua