Донька директора Вінницької обласної філармонії та соліста гурту «ТІК» Віктора Бронюка закінчила школу й отримала свідоцтво з відзнакою.

Про це повідомляє ВІТА ТБ з посиланням на Instagram дружини артиста Тетяни Бронюк.
Ця відзнака — не лише про оцінки. Вона про наполегливість. Про сміливість починати спочатку. Про те, що інколи власний шлях виявляється важливішим за ідеальний план, — йдеться у повідомленні.
Тетяна Бронюк розповіла, що за 11 років навчання Єва змінювала школи та навіть пробувала коледж. За словами мами, шлях до результату не завжди був простим — були сумніви, пошуки й рішення починати спочатку.


673