
Дональд Трамп переконаний, що прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер залишить посаду через провали в міграційній та енергетичній політиці.
Про це глава Білого дому написав у своїй соцмережі Truth Social, передає Укрінформ.
«Кір Стармер піде у відставку з посади прем’єр-міністра Сполученого Королівства, — вказав Трамп.
За його словами, британський премʼєр «серйозно провалився у двох дуже важливих питаннях — імміграції та енергетиці».
При цьому президент США згадав про політику Стармера щодо скорочення та обмеження нових нафтових і газових проєктів у британському секторі Північного моря.
«Відкрийте видобуток нафти в Північному морі!», — закликав Трамп, водночас побажавши главі уряду Британії «всього найкращого».
Нагадаємо, Стармер обіймає посаду прем’єр-міністра Великої Британії з липня 2024 року.
Фото: AA

656