Піт Девідсон назвав Каньє Веста «геєм-нацистом»

Вчора,   23:00    306

Комік кинув у бік репера випадковий жарт про його минулу антисемітську поведінку, порівнявши іншого учасника шоу Тоні Хінчкліффа з покійним консервативним активістом Чарлі Кірком, якого вбили у вересні минулого року.

«Тоні нагадує мені Чарлі Кірка, і це тому, що він точно потрапляв у кадр, дозволяючи хлопцю кінчити йому в горло», — сказав Девідсон зі сцени, в публіки впала щелепа.

Останні новини:  39-річна зірка "Щоденників вампіра" втретє стала мамою і показала новонародженого малюка

Він продовжив: «Вбийте Тоні. Будь ласка, хтось, бл…дь, вбийте Тоні. Тоні, ніщо з того, що ти скажеш сьогодні ввечері, не зачепить моїх почуттів. Я мав конфлікт із Каньє, тож я отримував удари від кращих гей-нацистів».

Девідсон відомий своєю ворожнечею з 48-річним Вестом, коли кілька років тому зустрічався з колишньою дружиною репера, Кім Кардашян.

Останні новини:  Дружина Мірошниченка шокувала заявою про завершення юридичної кар’єри та відверто відповіла на гейт

У 2022 році Каньє Вест поширив чутки, що Девідсон хворий на СНІД, є наркоманом і геєм.