Коли відбудеться «Книжковий арсенал» у 2026 році: організатори назвали дати проведення і кураторів

Сьогодні,   12:14    106


Фестиваль «Книжковий арсенал» у 2026 році повертається наприкінці травня з оновленою програмою, новими кураторами та масштабним книжковим ярмарком.

Навесні 2026 року «Книжковий арсенал» знову стане головним книжковим майданчиком країни. Організатори оголосили, що івент триватиме з вечора 28 травня до 31 травня та поєднає насичену програму подій із масштабним книжковим ярмарком.

Останні новини:  Легендарна Jawa: новий байк для підкорення Європи

Важливо! Фокус-тему фестивалю цього року куруватиме правозахисник, журналіст і військовослужбовець Максим Буткевич. Окремий напрям, «Програму письменника», очолить письменник, волонтер і військовий Андрій Любка.

Генеральна директорка заходу Олеся Островська-Люта наголосила, що команда вже активно готує «Книжковий Арсенал-2026» і прагне зробити його подією, що відповідатиме викликам часу.

Останні новини:  У США поліцейського спіймали п'яним за кермом, але замість арешту він отримав підвищення

любка, книги
Андрій Любка. Фото: Сергій Хандусенко

До участі у фестивалі запрошують видавництва та книгарні, а для невеликих видавців із портфелем від двох до десяти книжок передбачені спеціальні умови. Також відкритий набір учасників до Ярмарку ілюстраторів.

Для безпеки відвідувачів і учасників у Мистецькому арсеналі передбачене укриття.

Прийом заявок на стендову участь у ярмарку стартує 5 лютого 2026 року та триватиме до 28 лютого.

Останні новини:  Рейтинг надійності BMW: хто здивував, а хто розчарував



blik.ua