Мандрівник, який побував у всіх країнах світу, зізнався, за чим сумує: яке це місто

Сьогодні,   05:24    92


Турист Торбйорн «Тор» Педерсен за майже десять років відвідав усі 197 країн світу без жодного перельоту. Попри неймовірні випробування та пандемію, саме Гонконг залишив у його серці найглибший слід.

Данський мандрівник Торбйорн «Тор» Педерсен здійснив неймовірну подорож: за майже десять років він відвідав усі 197 країн, визнаних ООН, а також кілька територій з обмеженим міжнародним статусом, не скориставшись жодним літаком. Попри збройні конфлікти, бюрократію та пандемію Covid-19, Торбйорн не лише досяг мети, а й знайшов місце, за яким сумує найбільше — Гонконг.

Останні новини:  Дженніфер Лопес показала відео без макіяжу: світова зірка розкрила секрет ранкового догляду

Як повідомляє Daily Express, мандрівник зізнався, що саме тут він прожив достатньо довго, щоб відчути ритм міста, зрозуміти культуру та завести близьких друзів.

Торбйорн «Тор» Педерсен. Фото: Courtesy Thor Pedersen / SWNS

Для Педерсена Гонконг став не просто пунктом на мапі, а місцем, де подорож перетворилася на справжнє життя. Його маршрут пролягав автобусами, поїздами, поромами та навіть рибальськими човнами, а головною умовою було перебування в кожній країні щонайменше 24 години.

Торбйорн порівнює свою мандрівку з марафоном або польотом на Місяць — викликом, який змінює людину назавжди. І хоча він побував у всіх країнах світу, саме одне місто залишило найглибший слід у його серці.

Останні новини:  Борода росте у зоні максимальної видимості: дослідники пояснили, як вона формує образ чоловіка



blik.ua