Ексучасниця «Холостяка» Юлія Коренюк зізналася, кого з дівчат бачить у фіналі

29.11.2025   21:30    399


Учасниця 14-го сезону «Холостяка» Юлія Коренюк, яка несподівано залишила реаліті-шоу у шостому випуску до церемонії троянд, зізналася, кого з дівчат бачить поруч із головним героєм Тарасом Цимбалюком у фіналі.

Під час інтерв’ю для видання РБК-Україна 35-річна фотографка з Одеси назвала колишню конкурентку, яка ідеально підходить акторові. Юлія зазначила, що бажає перемоги лише 30-річній Анастасії Половинкіній, менеджеру по роботі з розробниками в Агентстві регіонального розвитку Київської області.

Останні новини:  Колишня Дмитра Комарова зізналася у коханні: «Стрімко увійшов у моє життя і зайняв частинку мого серця‎»

«[Щиро бажаю перемоги] Анастасії. На мій погляд, ніхто з дівчат, які залишилися, [не “метчиться” з Тарасом], окрім Анастасії», — поділилася думкою Коренюк.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Anastasiia Polovynkina (@polovynkina_)






ua-novosti.info