Софія Ротару публічно звернулася до онука, який виїхав із України

24.03.2025   23:30    324


Знаменита українська співачка Софія Ротару здійснила рідкісну появу в мережі та поділилася новою публікацією. В інстаграм-сторіз 77-річна виконавиця «Червоної рути» та «Однієї калини» публічно звернулася до свого онука, який під час війни виїхав із України.

Софія Михайлівна привітала з днем ​​народження Анатолія, який за кордоном будує музичну кар’єру під псевдонімом SHMN. У неділю, 23 березня, він відсвяткував 31-річчя.

Останні новини:  Олексій Гнатковський висловився про синів і чому відчуває провину перед ними: "Караю себе за це"

Ротару оприлюднила чорно-біле портретне фото іменинника та лаконічно написала «З днем ​​народження» англійською мовою і додала емодзі у вигляді червоного серця.

Нагадаємо, що Ротару має сина Руслана від шлюбу з музикантом Анатолієм Євдокименком. Єдиний спадкоємець співачки подарував їй двох онуків — Анатолія та Софію.


ua-novosti.info

Останні новини:  Гурт Molodi зізнався, як участь у Нацвідборі на "Євробачення-2025" змінила їхню кар'єру