У столиці патрульні кавалерійської роти завершили сезон. Також інспектори вело- та мотопатрулів до весни продовжать службу у автопатрулях. Завдяки маневреності та мобільності поліцейські столичної кавалерії на 18 конях та двоколісні екіпажі допомогли зменшити навантаження на інші команди поліцейських.

Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні патрульної поліції Києва.

“Протягом теплих місяців року поліцейські столичної кавалерії на 18 конях щодня здійснювали охорону порядку та забезпечували публічну безпеку громадян у паркових зонах”, – йдеться у дописі.

Останні новини:  Електричний кросовер Mercedes-Benz GLB помітили під час випробувань

Патрульні зі своїми вірними напарниками стежили за дотриманням законності під час проведення масових заходів та патрулювали віддалені частини парків, куди не проїде жоден автомобіль.

Кавалеристи опрацьовували повідомлення, які надходили на спецлінію 112 та неодноразово виявляли осіб, причетних до наркозлочинів, або таких, що перебували в розшуку. Під час патрулювання лісопаркових зон оперативно реагували на всі звернення громадян.

Також завершено сезон вело- та мотопатрулів.

Останні новини:  Ціни на пальне в Україні: чого чекати на АЗС у 2025 році

Упродовж 4-х місяців інспектори на велосипедах та мотоциклах оперативно реагували на виклики і допомагали у разі необхідності.

Патрульні підбили підсумки роботи двоколісних екіпажів:

  • опрацьовано 2518 звернень на лінію 112;
  • винесено понад 11,5 тисяч постанов за порушення ПДР та громадського порядку;
  • виявлено понад 46 транспортних засобів, які перебували в розшуку, або мали ознаки підробки вузлів і агрегатів.

Також екіпажі на мото та вело працювали на ДТП, слідували за дотриманням ПДР та публічним порядком, допомагали тим, хто того потребував. До весни інспектори продовжать службу у автопатрулях.

Останні новини:  Mitsubishi Pajero Sport 2025 показали на нових фото




Нагадаємо, сезон вело- та мотопатрулів стартував у Києві в травні. До роботи стали понад 160 вело- та майже 50 мотопатрульних. Вони підтримували публічну безпеку в місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку. Йдеться, зокрема про парки, сквери, набережні, центральні частини міста та інші місця, куди важко швидко дістатись на автомобілі.