Який сидерат посіяти після картоплі, щоб позбутися дротяників: найкращий метод боротьби зі шкідниками

15.09.2024   12:29    11

Шкідники псують життя дачникам та врожаю. Постійно треба шукати методи впливу та боротьби, щоб захистити результати роботи. Є думка, що позбутися дротяників майже неможливо. Але ж це не робить погоди, як кажуть. Потрібно захищати ділянку. Інакше немає сенсу вирощувати щось для присмаку шкідникам.

Що робити з городом

Агрономи кажуть, що боротися з дротяниками можна і потрібно. Потрібно приймати комплекс мір. Суть полягає в тому, що треба створити максимально несприятливі умови для шкідників.

Останні новини:  Чи можна сіяти буряк, якщо випав сніг: тонкощі процедури

Агрономи вважають, що дротяники (личинки жуків-лускунів) втрачають здатність до пересування, якщо ґрунт буде лужним або нейтральним. Для досягнення цієї мети використовують доломітове борошно. Якщо до нього додати макуху гірчиці, то буде подвійний ефект.

Підготуйте засіб наступним чином. На 4 кг доломітового борошна потрібно 4 кг гірчичної макухи. Цієї кількості засобу вистачить для обробки ділянки розміром 10х10 м.

Зверніть увагу, що потрібно встигнути розсипати цю суміш до першого снігу. Він розтане та забере все потрібне з собою в ґрунт.

Останні новини:  Які рослини на ділянці вважаються “розсадником” попелиці

І ще є один момент. Після викопування картоплі посійте білу гірчицю. Вона також є тим засобом, який дуже не любить шкідник дротяник.


elegantwoman.kyiv.ua