Віталій Капранов повідомив про поповнення в родині: письменник показав новонароджених онуків

Сьогодні,   08:33    150


Віталій Капранов забрав із пологового будинку новонароджених онуків. Письменник показав зворушливе фото та поділився емоціями.

Відомий український письменник та публіцист Віталій Капранов повідомив, що забрав з пологового будинку своїх новонароджених онуків. Про це стало відомо з його сторінки в соцмережі Facebook.

Поет виклав зворушливе фото на якому тримає на руках своїх онуків. Він жартома зазначив, що отримав неймовірно щедрий «урожай», коли зміг забрати з пологового будинку одночасно і дівчинку, і хлопчика. Письменник щиро подякував рідним за появу на світ малюків Павлинки та Маркіянчика.

«Вродило! Коли забираєш з пологового одразу двох – і внучку, і внука! Дякую Оксанці, Інночці, Дмитрові та Ярославу за Павлинку та Маркіянчика!», – написав Віталій.

Дмитро Капранов з онуками. Фото з соцмереж

Зазначимо, що після раптової смерті брата Дмитра у квітні 2024 року через проблеми з серцем, Віталій продовжує самостійно вести просвітницьку діяльність, видавничі проєкти та YouTube-каналі, де досліджується історія України.

Останні новини:  Полтавські галушки за 20 хвилин: ніжний рецепт із вершково-грибним соусом, який стане улюбленим



blik.ua