В армії США заперечили закриття Ормузької протоки

Сьогодні,   06:15    170

В армії США заперечили закриття Ормузької протоки

Фото: Getty Images

Ормузька протока

CENTCOM заявив, що протягом суботи через протоку пройшло 55 торгових суден з мільйонами барелів нафти.

Ормузька протока залишається відкритою для судноплавства, попри заяву Ірану про її закриття. Про це у суботу, 20 червня, заявило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).

Зазначається, що рух комерційних суден через Ормузьку протоку зріс. У збройних силах США стверджують, що продовжують діяти в цьому районі, щоб підтримувати свободу судноплавства.

Останні новини:  Вступ України до ЄС загрожуватиме польському сільському господарству, вважає Навроцький

20 червня протоку нібито перетнули 55 торгових суден, які перевезли великі обсяги вантажів і понад 17 мільйонів барелів нафти на світові ринки. Об’єднаний морський інформаційний центр видав рекомендацію, яка підтверджує безпечний прохід для всіх суден «вільним від довільних вимог та перешкод» маршрутом.

У командуванні додали, що американські військові залишаються в регіоні та зберігають пильність, щоб забезпечити дотримання всіх умов домовленостей з Іраном.

Як повідомлялося, 20 червня Іран оголосив про закриття Ормузької протоки для руху будь-яких суден.Тегеран аргументував цей крок нібито порушенням умов угоди про припинення вогню з боку США та Ізраїлю.

Останні новини:  У ДР Конго хворі на Еболу тікають із лікувальних центрів через голод

Венс назвав головні питання у переговорах з Іраном


korrespondent.net