Путін знову пригрозив Україні "покаранням"

Сьогодні,   11:36    506

Путін знову пригрозив Україні покаранням

Фото: Getty Images

Путін погрожує Україні новим ударом

Говорячи про удар по Старобільську, російський диктатор знову звинуватив Україну у «свідомому злочині».

Російський диктатор Володимир Путін пригрозив Україні ударом у відповідь після атаки на тимчасово окупований Старобільськ Луганської області. Про це повідомляють росЗМІ в понеділок, 1 червня.

Очільник Кремля анонсував «розмову в закритому режимі» про відповідь РФ на удар по Старобільську. Путін стверджує, що цим ударом «київська верхівка вирішила відкрити нову сторінку у низці своїх злочинів, надати нової якості конфлікту в цілому».

Останні новини:  У Польщі торнадо пошкодило майже 20 будівель

«Ну що ж, це їхній вибір. Гаразд, ми ще зараз поговоримо у закритому режимі», — заявив правитель РФ.Путін додав, що «винні в атаці мають отримати заслужене покарання, яке буде невідворотним», і попросив генпрокурора та голову Слідчого комітету відзвітувати, «як іде робота щодо виявлення цих злочинців».


korrespondent.net

Останні новини:  У Туреччині запроваджують систему контролю за рухом БПЛА