У бєлгородській області заявили про двох загиблих через атаку дрона, в армавірі горіла нафтобаза

Сьогодні,   06:45    127

Через удар дрона по авто на бєлгородщині загинули двоє людей. В армавірі після атаки БпЛА виникла пожежа на території нафтобази.

У бєлгородській області рф заявили про двох загиблих і двох постраждалих унаслідок атаки безпілотника. Тим часом у краснодарському краї після атаки БпЛА сталася пожежа на нафтобазі в армавірі. Про це повідомили російські регіональні органи влади, пише УНН.

Останні новини:  Хезболла перейняла досвід війни в Україні й атакує Ізраїль дронами на оптоволокні

Деталі

За даними оперативного штабу бєлгородської області, у селищі октябрський FPV-дрон атакував автомобіль. Унаслідок удару двоє чоловіків загинули на місці від отриманих поранень.

Ще двоє чоловіків дістали травми. Також після атаки загорівся автомобіль.

В армавірі спалахнула нафтобаза

В адміністрації армавіра повідомили, що в ніч на 30 травня безпілотники атакували об’єкт компанії «Південна нафтова компанія», розташований у промисловій зоні міста.

За інформацією місцевої влади, на території нафтобази виникла пожежа. До ліквідації наслідків залучили пожежні підрозділи, рятувальників та правоохоронців. Згодом російська влада заявила, що займання локалізували, а постраждалих внаслідок інциденту немає.

Останні новини:  У Румунії російський безпілотник врізався в багатоповерхівку, двоє постраждалих


unn.ua