США заявили про конфіскацію $1 млрд іранської криптовалюти

31.05.2026   09:45    557


США заявили про конфіскацію $1 млрд іранської криптовалюти

США взяли під контроль іранські криптогаманці на суму близько мільярда доларів. Власники активів могли навіть не помітити втрату доступу до коштів.

Сполучені Штати конфіскували близько 1 мільярда доларів в іранській криптовалюті. Про це міністр фінансів США Скотт Бессент заявив під час Національного економічного форуму Рейгана 2026 року, повідомляє CNN, пише УНН.

Останні новини:  Китай посилює ШІ-гонку зі Сполученими Штатами - розвідка

Деталі

Я вважаю, що ми вилучили близько мільярда доларів у криптовалюті

– сказав Бессент.

За його словами, американська влада фактично отримала контроль над криптогаманцями, пов’язаними з Іраном.

Міністр зазначив, що деякі власники активів могли навіть не знати про втрату доступу до своїх коштів.

Просто відібрали гаманці. Деякі з них можуть просто зараз друкувати і не усвідомлювати, що їхній гаманець викрали

– заявив він.

Бессент не навів додаткових деталей щодо операції, зокрема коли саме відбулося вилучення криптоактивів та які структури Ірану могли бути пов’язані з цими коштами.

Останні новини:  Позбавлення Зеленського ордена “Білого Орла”: Скандал “не стосується внутрішньої політики Польщі”, – Навроцький


unn.ua