Прем'єр Мадяр скасував режим надзвичайного стану в Угорщині

16.05.2026   10:15    493

Прем'єр Мадяр скасував режим надзвичайного стану в Угорщині

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр скасував режим надзвичайного стану, що діяв у країні останні чотири роки.

«Сьогодні, через чотири роки, закінчується введений Орбаном режим надзвичайного стану, пов’язаний з військовою загрозою, і разом із цим ми прощаємося з урядом, що керував країною за допомогою указів протягом останніх шести років. Ми повертаємося до нормального життя», – йдеться у повідомленні на його сторінці у Facebook.

Останні новини:  Китай посилює ШІ-гонку зі Сполученими Штатами - розвідка

Як повідомлялось, 24 травня 2022 року попередній прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про запровадження в країні режиму надзвичайної ситуації через економічні труднощі, спричинені «ситуацією навколо України». Тоді в опозиції це голосування критикували та заявляли, що режим НС потрібен уряду для того, щоб уникнути консультацій із парламентом щодо низки ключових питань.

Останні новини:  Президент Чехії не поїде на саміт НАТО: уряд заблокував візит, — Reuters


interfax.com.ua