Надмірне вживання чаю є небезпечним для здоров’я людини

24.05.2026   12:06    445

 

Незважаючи на те, що чай має багато корисних властивостей, у нього є свої протипоказання. Медики розповіли, що надмірне захоплення цим напоєм може негативно вплинути на здоров’я людини.

У ньому є багато дубильних речовин, серед яких таніни. Вони здатні виводити залізо з організму людини, а також перешкоджають його засвоєнню через їжу.

Останні новини:  Вчені назвали найкращу рослину для очищення повітря

Медики додали, що людям, які мають анемію, варто скоротити вживання чаю до мінімуму. Також у напої є кофеїн, який може викликати занепокоєння, посилювати дратівливість та навіть провокувати розвиток стресу.

Люди потім скаржаться на безсоння та головний біль, а також чорний чай може викликати печію та посилити симптоми кислотного рефлюксу. Якщо пити його на голодний шлунок, може виникнути біль у шлунку чи нудота.

Останні новини:  Скільки алкоголю можна пити без шкоди для здоров’я і чи можливо це?

Медики розповіли, що у листі чаю можуть бути небезпечні токсини, а також свинець. Це особливо небезпечно для вагітних жінок і матерів-годувальниць, а тому не варто вживати більше 3 чашок напою на день.


glamour.kyiv.ua