
50-річна американська акторка та продюсерка Шарліз Терон разом із жіночою частиною касту майбутнього епічного фільму Крістофера Нолана «Одіссея» знялася для спеціального випуску журналу Elle.
У глянці знаменитістьрозповілапро свою роль німфи Каліпсо, яку зіграла у стрічці, а також традиційно попозувала в ефектних фешн-луках перед відомим фотографом Норманом Джином Роєм.
Шарліз покрасувалась у студії серед диму в силуетному мініMugler, яке складалося з кольорового пір’я,білому жакеті на голе тіло, ніжному максі зі звабним розрізом та весільній сукні з силуетом русалки, інкрустованій блискітками та бісером.

У такому вбранні Терон нагадувала войовничого птаха

Млосна актриса блиснула стрункими ніжками
Кінозірка поділилася враженнями від своєї ролі й зізналася, що їйподобається грати не саму відому героїню саги. До речі, спочатку фани припускали, що Терон виконуватиму роль богиніАфіни:
«Я бачу в ній (Каліпсо) усе це і водночас нічого з цього. Мені дали шанс зробити те, на що я рідко мала можливість, адже вона (її героїня) має потрохи від усього (різні риси характеру). У цьому її краса. Багато людей бачили мене в цьому фільмі зовсім по-різному. І Кріс дав мені можливість зробити щось, що не є моїм типовим амплуа».

У такій атмосфері та білосніжних одежах Шарліз справді нагадувала спокусливу німфу

До речі, її героїня, німфа і чародійка Каліпсо відома тим, що сім років утримувала Одіссея на острові Огігія, а згодом закохалася в нього. Нолан із самого початку хотів віддати цю роль Терон
Терон ніколи не забуває про актрис, які не змогли отримати більшої популярності та заробіток, і нагадала, що завжди на їхній стороні.
«Я відчуваю, що знаходжуся в неймовірно привілейованому становищі. Не те щоб я не працювала наполегливо, аби потрапити сюди. Боже, я зламала собі спину, щоб потрапити сюди, але я розумію, що моя історія та моя боротьба так відрізняються від багатьох жінок, які є дивовижними акторками, що постійно працюють, але не мають можливості сказати: «Послухайте, я хочу рівної оплати праці». Про цих акторок не подбали».

Зірка у силуетній сукні от кутюр бренду Vivienne Westwood з блискітками, бісером та довгою фатою вдала з себе сумну наречену

Акторці личить така мрійлива естетика
pravda.com.ua

1677