Фіцо зробив заяву щодо війни в Україні

10.05.2026   10:15    664

Фіцо зробив заяву щодо війни в Україні

Фото: Getty Images

Роберт Фіцо нині перебуває з візитом у Москві

Словацький прем’єр 8 травня перебуває з візитом у Москві. Втім, від участі у запланованому параді до 9 травня Фіцо раніше відмовився.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо 8 травня прибув до Москви та зробив заяву щодо «завершення» російсько-української війни. Про це повідомляє російська служба Радіо Свобода.

Польща та країни Балтії не надали літаку Фіцо повітряний коридор для польоту до РФ. Маршрут був узгоджений через Чехію, ФРН, Швецію та Фінляндію.

Останні новини:  Суд у США заблокував політику адміністрації Трампа щодо арештів у міграційних судах

Після прибуття прем’єр висловив переконання, що «ми вже наближаємося до кінця» російсько-української війни. Він додав, що «основне послання», яке хоче передати Володимиру Путіну — це слово «діалог».

Також Фіцо зауважив, що є «абсолютним прихильником» будь-якого виду перемир’я.

«Я вважаю, що в сто разів краще сидіти за столом і вести переговори», — цитує словацького прем’єра російське агентство ТАСС.


korrespondent.net

Останні новини:  В Італії заликали європейців не купувати російський газ