У Москві на місці забороненого мітингу проти блокування інтернету затримали 12 осіб

Сьогодні,   14:35    406


У Москві на місці забороненого мітингу проти блокування інтернету затримали 12 осіб

Поліція затримала 12 людей на Болотній площі у Москві, де активісти раніше намагалися узгодити мітинг проти блокувань інтернету.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW з посиланням на правозахисний проєкт «ОВД-Инфо».

Зазначається, що ще вранці 29 березня Болотну площу оточили співробітники поліції та почали вибірково перевіряти документи у перехожих.

Останні новини:  Для росіян контракт з Міноборони стає єдиним «прохідним квитком» до університету - розвідка

«Удень комунальні служби почали фарбувати лави у сквері, що прилягає до площі. До кінця дня людей, які прийшли на Болотну, відтіснили на сусідні вулиці, в тому числі за допомогою гучномовців», — ідеться в повідомленні.

За даними правозахисників, серед затриманих — троє неповнолітніх, чоловік з плакатом «Ні війні» та 72-річний дисидент Олександр Подрабінек, якого через кілька годин  відпустили з відділку поліції.

Останні новини:  Росія приховує спалахи небезпечних хвороб тварин - розвідка

DW нагадує, що мітинги проти блокування інтернету 29 березня активісти намагалися узгодити по всій Росії, але скрізь отримали відмови з різних причин: від небезпеки ударів безпілотників до пандемії COVID-19. До багатьох організаторів згодом приходила поліція.

Фото: АА


ukrinform.ua