У доньки Кім Кардаш'ян і Каньє Веста музичний дебют

Сьогодні,   08:00    281
8860_0_a.jpg (31.18 Kb)

У Мережі обговорюють нову пісню доньки Кім Кардаш’ян та Каньє Веста. Мабуть, Норт Вест вирішила йти стопами знаменитого тата.

Любов до провокацій Норт теж перейняла у Каньє, адже її перший сингл називається Piercing On My Hand (Пірсинг на моїй руці). І не просто: коли дівчинка вперше на публіці з’явилася у своєму новому образі, багато хто в Інтернеті почав її засуджувати, в тому числі й через пірсинг.

Останні новини:  Monokate після перемоги LELÉKA на нацвідборі здивувала заявою: "Все зрозуміло було від початку"

Вона співає про свій стиль, публічність і те, як її сприймають однолітки та дорослі:

«Piercing on my hand, the other holdin’ bands. No friends, just fans, you wouldn’t understand» («Пірсинг на моїй руці, на інших кільцях. Немає друзів, а є тільки фанати, вам не зрозуміти»).

Останні новини:  "Євробачення-2026": Ridnym – переклад і текст конкурсної пісні LELÉKA від України

Що ж, кожен проживає свій перехідний вік по-різному.


bilshe.com