Друзі турбуються за Дженніфер Еністон через її стосунки з новим бойфрендом

Сьогодні,   12:00    891

Друзі 56-річної Дженніфер Еністон висловлюють занепокоєння її романом із 50-річним гіпнотерапевтом Джимом Кертісом. За даними Radar Online, близькі актриси вважають, що вона надто щедра з партнером, який зазнає фінансових труднощів.

Кертіс практично переїхав в особняк Еністон в Лос-Анджелесі, а його нью-йоркська квартира стала серйозним фінансовим навантаженням. Житло не вдавалося здати в оренду кілька місяців: оголошення про здачу двокімнатної квартири спочатку з’явилося у квітні 2025-го за 9 тисяч доларів на місяць, потім у червні — за 10,5 тисячі доларів. У грудні він виплатив 29 тисяч на погашення боргу, а тепер хоче продати об’єкт за півтора мільйона.

Останні новини:  Аманда Сейфрід дізналася, що була продюсером "Служниці", лише через три тижні після початку зйомок

Інсайдери відзначають, що Еністон готова всіляко підтримувати кар’єру Кертіса після виходу його книги та появи на ТБ, але друзі просять її бути обережнішими — вони бояться, що актрису можуть використати з корисливою метою.