Поліція Дубаю, схоже, не збирається зменшувати оберти у питанні оновлення свого вражаючого автопарку. Лише через два місяці після того, як правоохоронці прийняли на службу Ferrari Purosangue з тюнінгом від Mansory, вони знову звернулися до цього ж епатажного ательє. Цього разу вибір впав на флагманський гібрид Lamborghini Revuelto. Про це повідомляє Carscoops.
Агресивний дизайн та карбон
Хоча переданий поліції екземпляр не такий радикальний, як нещодавно представлений Mansory Carbonado X (який має повністю карбоновий кузов), він виглядає значно «м’язистішим» за стандартну модель. Спереду суперкар отримав оновлений капот з карбоновими елементами, фірмовий значок з підсвічуванням, а також спліттер із кованого вуглецевого волокна та аеродинамічні «канарди» з боків.

Зміни простягаються і вздовж кузова:
- Нові накладки на дзеркала;
- Кастомні бічні спідниці;
- Характерні карбонові «плавники» за передніми колесами;
- Ексклюзивні колісні диски з глянцево-чорними спицями та червоними центральними ковпачками.
Цікавою деталлю є карбонова губа, інтегрована безпосередньо в колеса, що підкреслює шоу-статус автомобіля.

Технічні характеристики та призначення
Ззаду автомобіль вирізняється унікальним дифузором та тонкими аеродинамічними елементами над вихлопними трубами. Весь цей агресивний обвіс пофарбовано у білий колір та доповнено фірмовою темно-зеленою лівреєю поліції Дубаю. Це нагадування про те, що технічно цей монстр призначений для державної служби.
Інформації про втручання у силову установку немає, проте Revuelto навряд чи потребує додаткової потужності. Заводська система поєднує 6,5-літровий V12 з трьома електромоторами, видаючи сумарно 1001 кінську силу. Розгін до 100 км/год займає лише 2,5 секунди. Цілком ймовірно, що Mansory обмежилися встановленням гучнішої вихлопної системи, щоб про наближення патруля було чути за кілька кварталів.




Також читайте:

4405