Світлана Готочкіна показала себе у Таїланді: п’ятниця, пальми і усмішка колишньої Цимбалюка (фото)

04.01.2026   17:30    895

Світлана Готочкіна поділилася серією спокусливих сторіс із Пхукету – пальми, бікіні, усмішки та інтерактив для підписників.

Світлана Готочкіна, яка раніше зустрічалася з зірковим українським актором Тарасом Цибалюком, вирушила на відпочинок до Таїланду – і вже встигла привернути увагу Instagram-середовища. У сторіс вона опублікувала серію фото та відео з пляжу Banana Beach на Пхукеті.

Останні новини:  Як зараз вигляжає зірка серіалу «Сабріна — юна відьма» — 49-річна Мелісса Джоан Гарт (фото)

На одному з кадрів Світлана позує в жовтому бікіні, лежачи на шезлонгу з подругою. Усмішка, пальми над головою і трек Freak Slug – усе це створює атмосферу безтурботного тропічного дня.

На іншому фото – вже троє дівчат: Готочкіна, Олександра Шмедюк і Катерина Путієнко. Вони стоять босоніж на піску, позують на тлі пляжних лежаків і зелені. Локація позначена як «Phuket, Thailand».

Останні новини:  Виглядає як дівчинка: українська співачка Міка Ньютон відсвяткувала 40-річчя та показала як її привітав чоловік-американець (фото)

Світлана Готочкіна з подругами. Фото: інстаграм

У сторіс Світлана також запрошує підписників ставити запитання, обіцяючи відверто відповідати та ділитися особистими історіями й цікавими деталями:

«Увечері відповім на цікаві запитання. Задавайте».


https://blik.ua/