Взимку на вулиці буває настільки слизько, що поки не обробиш чимось підошву, вийти назовні взагалі неможливо. Розповідаємо про перевірений лайфхак.
Коли тротуари взимку перетворюються на дзеркало, звичайний пластир, який так багато користувачів Мережі радять начепити на підошву, здається сумнівним порятунком. Він відклеюється вже через перші сто метрів по мокрому снігу. Аби отримати дійсно якісне зчеплення з поверхнею, яке витримає повноцінну прогулянку, слід використовувати засіб, який створює стійкий абразивний шар.
Чим обробити підошву, аби не ковзати
І для цього експерти радять використовувати суміш піску та клею. На відміну від пластиру, клей глибоко проникає в рельєф підошви, фіксуючи абразив на декілька днів інтенсивних прогулянок. Крім того, пісок створює шорстку поверхню, яка дозволяє підошві міцно зачепитись за поверхню ґрунту. До того ж такий спосіб не псує зовнішній вигляд взуття і не відчувається при ходьбі по асфальту чи підлозі в приміщенні.

- Суперклей;
- Сухий пісок.
Для початку потрібно ретельно вимити підошву та дати їй повністю висохнути. Це критично важливо, адже інакше пісок не прилипне до поверхні взуття. Нанесіть клей рівномірно на поверхню підошви, приділяючи особливу увагу носкам і п’ятам. Не потрібно заливати всю підошву, наносьте засіб “змійкою” чи хрестиками на основні точки опору.

odnaminyta.com

2397