Президентка Єврокомісії привітала безстрокове замороження активів РФ

14.12.2025   08:15    237


Президентка Єврокомісії привітала безстрокове замороження активів РФ

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн привітала рішення країн-членів про безстрокове замороження російських суверенних активів в ЄС.

Про це вона написала у соцмережі Х, передає Укрінформ.

«Я вітаю рішення Ради щодо нашої пропозиції продовжити замороження російських суверенних активів. Ми надсилаємо Росії чіткий сигнал, що доки ця жорстока війна агресії триватиме, витрати Росії продовжуватимуть зростати», — заявила фон дер Ляєн.

Останні новини:  Іран залишився без інтернету на тлі протестів

Вона додала, що це рішення є також потужним меседжем для України.

«Ми хочемо переконатися, що наш хоробрий сусід стане ще сильнішим на полі бою та за столом переговорів», — зазначила президентка Єврокомісії.

Зі свого боку, голова Європейської ради Антоніу Кошта наголосив, що лідери ЄС виконали зобов’язання щодо російських активів і наступним кроком буде забезпечення фінансових потреб України на 2026–2027 роки.

«На жовтневій Єврораді лідери ЄС зобов’язалися тримати російські активи заблокованими, доки Росія не завершить свою агресивну війну проти України та не компенсує завдану шкоду. Сьогодні ми виконали це зобов’язання. Наступний крок: забезпечення фінансових потреб України на 2026–2027 роки», — сказав він.

Останні новини:  У США федеральний агент поранив двох осіб під час зупинки автомобіля

Фото: ОП


ukrinform.ua