В Омані дрони атакували комерційний порт

02.03.2026   23:15    17


В Омані дрони атакували комерційний порт

У неділю, 1 березня, два безпілотники атакували комерційний порт в оманському місті Дукм.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Oman News Agency.

«Джерело в службах безпеки розповіло, що комерційний порт в Дукмі став ціллю двох безпілотних літальних апаратів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що один із безпілотників влучив у житловий комплекс, поранивши одного іноземного працівника.

Останні новини:  Глава Пентагону Гегсет оголосив про перемогу США, але визнав збереження потенціалу Ірану

Уламки другого безпілотника впали в районі поруч із резервуарами для зберігання пального. Матеріальних збитків та шкоди життю тут не зафіксовано.

Султанат Оман засуджує напад та підтверджує, що вживає всіх необхідних заходів для реагування на дії, які можуть загрожувати безпеці країни та її мешканців.


ukrinform.ua

Останні новини:  Ізраїль заявив про припинення ударів по Ірану, але продовжує боротьбу з "Хезболлою" в Лівані - що відомо