У канадському парламенті забарикадувався чоловік, триває спецоперація

06.04.2025   16:41    398


У канадському парламенті забарикадувався чоловік, триває спецоперація

Невстановлена особа забарикадувалася в одній з будівель парламентського комплексу в Оттаві, зумовивши евакуацію та перекриття суміжних вулиць.

Як повідомляє кореспондент Укрінформ, про це заявили у поліції Оттави.

“Правоохоронці перебувають на парламентському пагорбі, де чоловік забарикадувався у Східному блоці. На місці пригоди присутні багато поліцейських. Східний блок — евакуйовано”, — йдеться у повідомленні на сторінці відомства у соцмережі Х.

Останні новини:  Kia планує вийти на американський ринок з новим електричним пікапом

Зазначається, що унаслідок інциденту ніхто не постраждав. “Будь ласка, уникайте цього району та дотримуйтеся вказівок правоохоронців”, — заявили у поліції.

Зауважується також, що вулиця Веллінгтона, розташована навпроти будівель канадського парламенту, — перекрита для руху автомобілів та пішоходів.

Додамо, що крізь поліцейський кордон нещодавно проїхала велика спецвантажівка, а також було доставлено робота з дистанційним керуванням.

Східний блок — одна із трьох будівель парламентського комплексу в Оттаві, у якому переважно розміщені офіси сенаторів. Утім на період виборчої кампанії, що триває у Канаді, парламент не працює, тому кількість присутніх у будівлі мала б бути незначною.

Останні новини:  Audi відкличе майже 50 тисяч автомобілів через небезпечну проблему


ukrinform.ua