В Ізраїлі заявили про ліквідацію заступника командира бригади ХАМАС та комбата "Шеджайя"

24.03.2025   12:02    335

В Ізраїлі заявили про ліквідацію заступника командира бригади ХАМАС та комбата "Шеджайя"

 

Армія оборони Ізраїлю завдала авіаударів по Газі, вбивши заступника командира однієї з бригад Ахмада Салмана та командира батальйону «Шеджайя» Джаміля Омара. Про це інформує УНН з посиланням на пресслужбу ЦАХАЛу.

Деталі

Зазначається, що протягом останніх кількох днів ізраїльські військові завдали ударів по Газі, щоб «послабити військовий потенціал ХАМАСу і усунути загрози, які становлять для Ізраїлю».

Останні новини:  Британські ліберал-демократи “рознесли” чорноморську угоду Трампа

Під час цих ударів ЦАХАЛ та ISA знищили заступника командира бригади ХАМАС у Газі, терориста Ахмада Салмана Авдж Шималі. Шималі відповідав за операції, планування наступальної стратегії та створення сил бригади для підготовки до жорстокої різанини ХАМАС 7 жовтня

— йдеться у дописі.

Крім цього, через авіаудар загинув командир батальйону ХАМАС «Шеджайя» Джаміль Омар Джаміль Вадія. Він керував батальйоном, замінивши на цій посаді терориста Вессама Фархата, який був ліквідований у грудні 2023 року.

«ЦАХАЛ і ІСА продовжуватимуть діяти проти терористичних організацій ХАМАС, щоб усунути будь-яку загрозу для Держави Ізраїль»,- додали у пресслужбі.

Останні новини:  У Франції зіткнулися два військові літаки під час тренувального польоту

Внаслідок ізраїльського авіаудару в Хан-Юнесі загинув Салах аль-Бардавіл, високопоставлений член ХАМАС, разом із дружиною. Ізраїль поки не коментував інцидент.


unn.ua