36-річна акторка наразі займається промокампанією нової стрічки, у якій вона зіграла головну роль.
Елізабет Олсен потрапила до об’єктивів папараці у Нью-Йорку, коли йшла на токшоу американської акторки Дрю Берімор. Побачивши фотографів, вона мило усміхнулася і помахала їм. В ефірі програми Ліз розповіла про знімання у новому фільмі The Assessment.
Олсен мала стильний вигляд. На ній був твідовий синій костюм, який складався із вкорочених прямих штанів і топа з короткими рукавами, накладними кишенями, білими вставками і срібними ґудзиками.
Аутфіт акторка доповнила чорними лакованими слінгбеками на стійких підборах. Елізабет зробила хвилясте укладання з чубчиком і макіяж із світло-рубіновими тінями на повіках.
Нагадаємо, Елізабет Олсен на нічному шоу «Джиммі Кіммел у прямому ефірі» з’явилася у скромному луку. На ній був чорний светр із високою горловиною і чорні штани зі стрілками.