Трамп буде ухвалювати рішення щодо війни в Україні після того, як Віткофф привезе звіт щодо зустрічі у Москві, – Волц

14.03.2025   20:08    269

За словами Волца, Трамп має “обережний оптимізм” після зустрічі у Джидді та заяви Путіна щодо умов завершення бойових дій

Радник президента США  з нацбезпеки Майк Волц заявив, що Дональд Трамп буде ухвалювати рішення щодо війни в Україні після того, як спецпосланець Стів Віткофф привезе до Штатів оцінки стосовно зустрічі у москві, передає Хронікерс з посиланням на Європейську правду.

Останні новини:  Китайські держкомпанії через санкції обмежують імпорт російської нафти, – Reuters

“Я розмовляв зі своїм колегою, спецпосланцем Віткоффом, який побував там, і він везе нам оцінки, згідно з якими президент Трамп ухвалить рішення про подальші кроки”, – сказав він.

Також за словами Волца, Трамп має “обережний оптимізм” після зустрічі із українською делегацією у Джидді та заяви російського диктатора володимира путіна щодо умов завершення бойових дій.

Останні новини:  Глави МЗС G7 заявили про “непохитну підтримку” України: США виступили “за”

“Звичайно обидві сторони мають свої вимоги, і звичайно, обидві сторони повинні будуть піти на якісь компроміси”, – додав він.


hronikers.com